FOTO Tehničar pobjedom protiv Virja preuzeo vodeću poziciju, Plavšić Pitomači donio trobod u zadnji tren

Pitomača je kod kuće tražila novi početak nakon slabog jesenskog dijela. Suparnik im je bio Tomislav iz Bereka, posljednja momčad lige

0

Nakon dugo, dugo čekanja natjecateljski nogomet se vratio. Čekali su ga i igrači, a i navijači. Srećom, snijega nema kao prošle godine u ovo vrijeme, proljeće je stiglo ranije na sreću svih ljubitelja nogometa. Danas su igrane gotovo sve utakmice Četvrte lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica.

Tako je u prvom kolu Tehničar iz Cvetkovca ugostio virovski Podravac. Pogledom na tablicu uviđa se kako je domaćin bio u ulozi favorita koju je naposljetku opravdao pobjedom 2-0. Strijelci su bili Kocijan i Markušić, oba u drugom poluvremenu.

Pitomača je kod kuće tražila novi početak nakon slabog jesenskog dijela. Suparnik im je bio Tomislav iz Bereka, posljednja momčad lige. Epilog susreta jest minimalna pobjeda domaćina, a jedini gol djelo je Plavšića u 89. minuti.

Kloštrani su putovali u Garešnicu na neugodno gostovanje kod Garića gdje su poraženi s 2-0.

Križevački Radnik ugostio je Čazmu. Poveli su domaći pogotkom Micića u 27. minuti, da bi gosti za samo dvije minute vratili stvari na početak. Pogodak za pobjedu domaćina i 2-1 zabio je Rumenjak u drugom poluvremenu.

Nakon utakmice sve navijače čekao je grah uz koji su mogli popiti vino ili craft pivo.

U ostalim današnjim susretima Virovitica je bila bolja od Papuka s 3-1 što je značilo da je Cvetkovec prvi. Slatina je dobila Dinamo iz Predavca s 2-0.

Sutra se igra derbi Ferdinandovca i đurđevačkog Graničara.