FOTO Tomislav rastavio Molve, Sloga poražena u Novigradu, Reka i Starigrad podijelili bodove, Sigečani bolji od Močila

Prugovac je na 'domaćem' terenu u Kozarevcu ugostio momčad Hrvatskog bojovnika.

0

Četvrto kolo Prve ŽNL jučer je svojom pobjedom otvorio legradski Graničar. Kormorani su na svom terenu bili bolji od Osvita koji je dotad imao stopostotan učinak. Krajni rezultat bio je 4-0. U isto vrijeme igrao se i susret Miklinovca i Borca, tamo su oba pogotka pala u posljednjih 10 minuta, a završilo je remijem.

Danas su na redu bili preostali susreti četvrtog kola. Prvi na redu bio je susret kunovečkog Bratstva i Tehnike koji se igrao u 10.30 na Old Trafordu. Više nego uvjerljivu pobjedu upisalo je Bratstvo i tako Građevinarima nanijelo prvi ovosezonski poraz. Rezultat je bio 5-1.

Lipa je na svom terenu ugostila Prekodravac. Nakon 90 minuta bilo je 2-1 za domaćine. Sloga iz Koprivničkog Ivanca prve prvenstvene bodove tražila je u Novigradu Podravskom kod tamošnje Drave. Domaćin je ipak pokazao snagu i ostavio sva tri boda na domaćem terenu pobijedivši 2-1.

U Kalinovcu se igrao susret istoimene domaće momčadi i Tomislav-Radnika koji je stigao iz Sv. Ivana Žabnog. Gosti su pokazali kvalitetu više i slavili s 0-3.

Najzanimljiviji susret dana Prve ŽNL igrao se na Parku prinčeva u Drnju gdje je gostovala molvarska Mladost. Ono što je trebao biti najnapetiji dvoboj kola na kraju je bila jednostrana utakmica. Domaćin je s visokih 6-0 upisao tri boda.

Tomislav D – Mladost Molve 6-0

Prugovac je na ‘domaćem’ terenu u Kozarevcu ugostio momčad Hrvatskog bojovnika. U derbiju donjeg dijela tablice slavili su gosti s 0-3.

Fugaplast i Mladost iz Koprivinčkih Bregi odgrali su 2-1, dok je torčanski Podravec poražen od Viktorije rezultatom 0-5.

U derbiju kola Druge ŽNL sastala se sigečka Mladost i Močile. Domaćin je iskoristio snagu domaćeg terena i slavio s 3-2.

Lokalni derbi igran u Reki između Reke i Starigrada završio je podjelom bodova 2-2.

Herešinski Omladinac ugostio je Kalnik i s njega svladao 5-1, dok je Panonija gostovala u Glogovcu kod Rudara i tamo remizirala 2-2.