FOTO U napetom i neizvjesnom natjecanju prvo mjesto osvojila ekipa Borik

0

Na igralištu Osnovne škole Đurđevac održana je 17. Noć košarke 2022., tradicionalni košarkaški turnir koji organizira Košarkaški klub Mladost iz Đurđevca.

Na ovogodišnjem turniru sudjelovalo je šest ekipa: Borik, Ciglari, T-napad, Papučari, Slučajni, Cranes.

U veoma napetom i neizvjesnom natjecanju 1. mjesto je osvojila ekipa Borik iz Bjelovara pobijedivši sa rezultatom 21:19 ekipu Papučari iz Virja koja je osvojila 2. mjesto. Ekipa T-napad iz Bjelovara osvojila 3. mjesto. Održano je i natjecanje u tricama gdje je u konkurenciji velikoj konkurenciji najbolji bio Julijan Zadravec. Za najkorisnijeg igrača finalnog susreta proglašen je  Nikola Šestak.

Za divan ugođaj pobrinula se stalna i vjerna publika koja je pratila svoje favorite i nagrađivala ih zasluženim pljeskom.