FOTO Utakmica na rubu prekida na Novom Virju, dva penala, tučnjava, tri crvena kartona i sedam postignutih golova, kiša golova i na ostalim županijskim terenima

U Trećoj županijskoj nogometnoj ligi igralo se peto prvenstveno kolo, dok se u Četvrtoj županijskoj igralo tek treće. Sabarija je ugostila obližnje Močile, dok su Podravske Sesvete pustovale u Sokolovac kod domaćeg Sokola. Rudar iz Botinovca u jutarnjem nedjeljnom terminu svladao je ekipu Mičetinca s visokih 5-2.

0
Ilustracija

Utakmica Sabarije i Močila završila je pobjedom gostiju 2-4, a Podravske Sesvete u Sokolovcu nisu uspjele doći do povoljnog rezultata, izgubile su 3-2 od Sokola.

Graničar Novo Virje na svom terenu ugostio je Mladost iz Carevdara i u žestokoj utakmici gledatelji su mogli vidjeti lošu izdvedbu suca Bukvića. Dva slaba dodira unutar dvije minute u domaćih 16 metara okarakterizirao je kao najstrože kazne koje je za goste realizirao Kraljić za 1-3. Kroz nekoliko minuta, uslijedio je prekršaj nakon kojeg je nastala opća gužva, poletjele su i šake, a kao rezultat toga isključena su dva ponajbolja gostujuća igrača i jedan domaći. Domaći i gostujući trener vidno i glasno negodovali su na sudačke odluke. Gosti su i s devet igrača zabili pogodak do poluvremena za 1-4. U drugom poluvremenu strasti su se smirile, ali mreže nisu mirovale. Gosti su zabili još dva pogotka,a domaći jedan za konačan rezultat 1-6.

Susret Kalnika i Dragovoljca završio je visokom pobjedom domaćina od osam razlike, susret je završio 9-1. U Pustakovcu domaće Jedinstvo ugostilo je Dravu iz Selnice Podravske i slavilo s 3-2.

Što se tiče Četvrte ŽNL, Mladost iz Velikog Ravena ugostila je ekipu Čvrsteca, a susret je završio rezultatom 1-6. Udarnik se sastao s Bilogorom i slavio 4-0.

Ekipa Prigorja otputovala je u Rasinju na utakmicu protiv istoimenog domaćina, te su gosti slavili rezultatom 2-3Polet je igrao protiv Jadran-Galeba, nakon 90 minuta rezultat je bio 1-5 za gostujuću ekipu. Bušpan iz Kozarevca je igrao u gostima kod Radničkog u Križevcima i izgubio sa čak 8-0.