FOTO/VIDEO Slaven Belupo lako slavio protiv HAŠK-a na pomoćnom terenu Gradskog stadiona

Idući prvenstveni susret Slaven Belupo igra u nedjelju u gostima kod Rijeke u 17 sati.

0
Mihael Mladen (plavi) // Foto: Matija Gudlin

Igrali su Farmaceuti danas po prohladnom vremenu prijateljsku utakmicu s zagrebačkim HAŠK-om. klubom koji se natječe u Trećoj HNL Zapad. Za Slaven su prvo poluvrijeme igrali igrači koji nisu upisali minute u susretu protiv Osijeka, dok je drugo poluvrijeme zaigrala prva postava Slaven Belupa, s nekoliko manjih izmjena.

Počelo je brzinski, već nakon petnaestak minuta Slaven je vodio 3-0, zabio je Tatar dva i jednog Pejić. U drugom poluvremenu razigrali su se i gosti, ali do gola nisu mogli. Za konačnih 6-0 zabili su Ivanovski, Dolček i Vidović.