FOTO Virovke na pogon Valentine Hrženjak u županijskom derbiju svladale Koprivnicu

Već nakon prve četvrtine stvorile su razliku od desetak koševa razlike, koju su bez većih problema kontrolirale u ostatku dvoboja

0
Virovke su slavile s 10 koševa prednosti // Foto: ŽKK Podravac

Proteklog vikenda počela je prvenstvena sezona u Prvoj ženskoj ligi za košarkašice, a odmah u prvom kolu imali smo županijski okršaj Koprivnice i Podravca. Igralo se u koprivničkoj dvorani Vinko Zember, a pobjedu su odnijele favorizirane Virovke, pod vodstvom trenera Mihaela Laptuša. Bilo je 60:70.

Košarkašice Podravca bolje su ušle u utakmicu i kontrolirale je od samog početka. Već nakon prve četvrtine stvorile su razliku od desetak koševa razlike, koju su bez većih problema kontrolirale u ostatku dvoboja. Malo su posustale tek u posljednjih desetak minuta, kada im se Koprivnica koliko-toliko približila.

Igračica utakmice bila je virovska kapetanica Valentina Hrženjak, koja je ubacila čak 27 koševa, od toga dvije trice. U sljedećem kolu Virovke gostuju u Čakovcu.