Garić pregažen u Legradu, petarda Pitomače protiv Ferdinandovca, porazi Kloštra i Borca

Kolo će sutra biti upotpunjeno ogledima Graničara i Tehničara u Bušetini te Dinama i đurđevačkog Graničara u Predavcu.

0
turnir prugovac   jk
Ilustracija // Foto: Jurica Karan

Četiri kluba Koprivničko-križevačke županije, kao i Pitomača, odradili su danas svoje utakmice 4. kola Četvrte NL Bjelovar – Koprivnica – Virovitica.

Kloštranska Mladost doživjela je 3:2 poraz od aktualnog prvaka, Bilogore 91. Spomenimo kako su Kloštrani drugo poluvrijeme igrali s igračem manje nakon dva žuta kartona.

Imbriovečki Borac, nažalost, s gostovanja u Čazmi vraća se bez bodova. Rezultatom 2:1 domaćin je obranio domaći teren.

Iako Garić do ovoga kola nije primio ni pogodak, legradski Graničar danas im je zabio čak pet, pri čemu nisu primili nijedan. Veliko slavlje u Legradu.

Pet pogodaka primio je i Ferdinandovac od Pitomače koja je već na poluvremenu imala tri pogotka prednosti. Pitomačani se sada puni elana mogu okrenuti Hrvatskome kupu i utakmici s Rijekom.

Četvrta NL Bjelovar – Koprivnica – Virovitica, 4. kolo, 18. i 19. rujna, 16.30 sati:

Bilogora 91 – Mladost KP 3:2
Čazma – Borac 2:1
Suhopolje – Slatina 2:3
Graničar L – Garić 5:0
Ferdinandovac – Pitomača 1:5