Golčani u županijskom derbiju uspješniji od Koprivničanaca

0
015
Matija Peić // Foto: Facebook

Sa sedam pogodaka Golu su predvodili Baniček i Turk, dok su za Koprivnicu pet puta precizni bili Karlović, Pranjić i Peić.

Rukometaši Gole u 20. su kolu Treće HRL Sjever rezultatom 29:22 nadvisili gostujuću Koprivnicu- Hangar 18. Iako je 12:12 nakon prvog poluvremena dalo naslutiti da gledatelje očekuje vrlo neizvjesna utakmica do samoga kraja, domaćini su u nastavku iskoristili brojne pogreške Koprivnice te stigli do sigurne pobjede.

Bio je ovo drugi ovosezonski dvoboj ovih dviju ekipa te druga pobjeda Gole. Prvi su puta Golčani slavili u devetome kolu kada su kao gosti dva boda uzeli rezultatom 28:25.

Nakon 18 odigranih utakmica Koprivnica, s 12 bodova, zauzima osmu poziciju, dok su Golčani s bodom manje deseti, od 11 momčadi.

U sljedećem kolu, nadolazećeg vikenda, Koprivnica-Hangar 18 dočekuje petoplasiranu Novsku, a Gola putuje u Trnovec, kod istoimene, uvjerljivo vodeće, momčadi.