Ivan Lončarić nastupio na FILA turniru u Mađarskoj

0
loncaric

Hrvač Podravke Ivan Lončarić nastupio je prošlog vikenda na Međunarodnom FILA turniru „Golden Grand Prix” u Szombathelyu u Mađarskoj.

Ždrijeb mu i nije bio naklonjen, pa se već u prvom kolu sastao s drugim hrvatskim predstavnikom u kategoriji 55 kg., Ivanom Lizatovićem i izgubio meč u tri runde.

Lizatović je u drugom kolu pobijedio rumunjskog hrvača, ali je u ¼ finala izgubio od američkog predstavnika. Kako Lizatović nije prošao dalje, Lončarić je time izgubio mogućnost za plasman kroz borbe u repasažu, te je za njega turnir time završio.

Reprezentacija je po završetku turnira otputovala na pripreme u OC Tata u Mađarskoj, po završetku kojih će izbornik reprezentacije odrediti kandidate za nastup na Europskom prvenstvu koje se održava u njemačkom gradu Dortmundu od 29. ožujka do 03. travnja.