Ivan Mikulić odličan treći na prvenstvu Hrvatske

0
Koprivnički atletičari
FOTO AK Koprivnica

Koprivnički atletičari nastupili su u subotu na pojedinačnom prvenstvu Hrvatske u krosu održanom u Vrbovcu, a najzapaženiji rezultat ostvario je mlađi kadet Ivan Mikulić, osvojivši broncu na 1000 metara.

2000 metara u kategoriji kadeta istrčali su Marko Gregurec (7. mjesto), Luka Šoštarić (14. mjesto) te Albert Rušak (20. mjesto), dok je na 1000 metara kraćoj stazi, u kategoriji mlađih kadetkinja, 13. mjesto osvojila Ivana Trešćec.

Najviše predstavnika Atletski klub Koprivnica imao je u kategoriji limača. U utrci na 800 metara za dječake osmi je bio Jan Tisaj, a petnaesti Petar Cenko, dok je na istoj udaljenosti kod djevojčica najuspješnija bila Laura Sabolec zauzevši desetu poziciju. 14. je bila Ana Slavinić, 17. Sandra Žilić, a 26. Josipa Mikulec.

Najstariji koprivnički natjecatelj, Ivan Dračar, zauzeo je peto mjesto na 6000 metara u kategoriji starijih juniora.