Juniori Slavena bolji od Kaposvara, Koprivnica izgubila u Nagyatadu

0
Dragan Pavlović, junior Slavena Belupa // Foto: Arhiva

Prvu prijateljsku utakmicu odigrali su u srijedu u Koprivnici juniori Slavena Belupa protiv vršnjaka iz Kaposvara i pobijedili s visokih 4:1.

Strijelci protiv mađarske momčadi bili su Borak, Jambor i Presečki u prvom poluvremenu te Sakač u nastavku, dok je za Kaposvar počasni pogodak u završnici postigao Kozics.

Slavenovi su juniori nastupili u sastavu Ezgeta, Sminderovac, Senić, Međimorec, Hajdarović, Presečki, Arap, Mandić, Jambor, Borak, Ujlaki, a u nastavku su priliku dobili Sudec, Gačić, Srpak, Pavlović, Petrović, Pejković, Mežnarić, Šarlija, Srbljinović, Sakač, Koren, Tihelka i Novačić.

Trećeligaš Koprivnica gostovao je kod mađarskog trećeligaša Nagyatada, koji je u prijateljskom susretu slavio s 5:1. Jedini pogodak za Koprivnicu postigao je Potroško, a zaigrale su dvije momčadi u dva poluvremena: Brleković, Tucaković, Kučko, Grabar, Strajnić, Takač, Potroško, Herent, Manojlović, Horvatinović, Brcković (Marković, Tucaković, Mikolaj, Grabar, Strajnić, Blašković, Skrivanich, Hudak, Haračić, Maljak, Lovković).