Karate: Tanacković i Kovač osvojili odličja u Ivanić Gradu

0
karate

Karatisti KK Podravka protekle su subote nastupili na međunarodnom turniru, Kupu mladosti u Ivanić Gradu gdje su osvojili dva odličja.

Najuspješniji karatist tog koprivničkog kluba bio je Lovro Tanacković, koji je osvojio zlatno odličje, a u polufinalu je pobijedio i aktualnog prvaka Hrvatske u svojoj kategoriji. Lovro je nastupio u kategoriji kadeta do 69 kilograma, dok je medalju srebrnog sjaja osvojio Mateo Kovač među kadetima do 63 kilograma.

Za Podravku su još nastupili Josipa Kolar, Lorenco Rusec, Dominik Cvitić, Dorijan Prosenjak, Jelena Crnjac, Petar Šimčić, Tijana Svržnjak te Denis Vedriš, a obzirom na veliku konkurenciju od 400 natjecatelja Podravkaši su i ovoga puta ostvarili odlične rezultate.