Kelekovi dečki i dalje gaze bez milosti

0
kelek

Nogometaši Koprivnice upisali su i desetu pobjedu u jesenskom dijelu prvenstva Treće HNL-sjever.

Na gostovanju u Prelogu svladali su domaću Mladost s 2:0.

Vodeći pogodak za koprivničke Zelene postigao je Martinčić u 21. minuti, a sve je bilo riješeno u 56. minuti, kad je domaći igrač Sraka matirao vlastitog vratara.

Igrači trenera Zvonimira Keleka i dalje gaze bez milosti te su s 10 pobjeda i tri neodlučena ishoda na prvom mjestu ljestvice. Imaju 33 boda, dok je drugoplasirani Bjelovar na 31.

U županijskom derbiju u Križevcima istoimeni domaćin nanio je težak poraz Podravcu iz Virja, na kraju je bilo 5:1.

Dva pogotka postigao je Knezić, a po jedan Selanec, Balent i iz jedanaesterca Čorić. Gosti nisu uspjeli zabiti ni počasni gol, već je autogolom vlastitu mrežu zatresao Kranjčević. U uzbudljivoj utakmici s obje strane bilo je još prilika za pogotke.

Križevci su 11. s 13 bodova, dok je Podravac na 13. mjestu s 10 osvojenih bodova.

U sljedećem kolu koje je na rasporedu ove subote, Koprivnica će biti domaćin Croatiji iz Grabrovnice, Podravac ugošćuje Mladost iz Ždralova, dok će Križevci na teško gostovanje u susjedni Bjelovar.