KK Koprivnica slavila u prijateljskoj utakmici s Globetkom, u klub stigli novi igrači

Napravljene su kadrovske promjene, stigli su novi igrači i novi trener. Iz Podravca iz Virja vratili su se Mlinarić, Androlić i braća Mihoković, dok su iz đurđevačke Mladosti pristigli Beljan i Jančijev. U klubu su sretni jer se stvaraju naznake ozbiljne momčadi.

0
KKKoprivnica KKBjelovar

Završila je ljetna stanka za košarkaše. Reorganizirane su Prva i Druga liga za košarkaše, a koprivničkom klubu nastoje se što bolje prilagoditi zahtjevima lige kako bi odmah ostvarili dobar ulazak u sezonu.

Ovaj vikend KK Koprivnica dočekala je prošlogodišnjeg prvaka B košarkaške lige, ekipu Globetke iz Čakovca. U prvoj prijateljskoj utakmici ove sezone gosti su u prvoj četvrtini poveli čak 14 razlike, da bi košarkaši Koprivnice do poluvremena vratili rezultat u egal velikim zalaganjem i borbom. Drugo poluvrijeme igralo se koš za koš, a na kraju je više sreće imala domaća ekipa koja je slavila 79 – 76.

U ovoj utakmici istaknuli su se Mlinarić, Beljan, Jančijev i Mihoković, dok je kod gostiju ponajbolji igrač bio Golubić. Posebno su sretni u klubu učinkom juniora koji upisuju svoje prve seniorske minute i sudeći po izvedbi protiv Globetke, budućnost je svijetla.