Koprivnica ispustila pobjedu protiv Slavonije, Podravina bod protiv Belišća

0
Nogometaši Koprivnice // Foto: Zvonimir Markač

Nakon jučerašnjeg remija Koprivnica se bodovno (14)  izjednačila s Podravinom, no zahvaljujući boljoj gol-razlici nalaze se na 12. mjestu, dok su Ludbrežani 13.

Nogometaši Koprivnice u 14. su kolu 3. HNL Istok remizirali 1:1 protiv momčadi Slavonije, dok je Podravina s minimalnih 1:0 poražena od Belišća.

Koprivnica je na Gradskom stadionu povela u 32. minuti preko Jammeha, no trenutno petoplasirana Slavonija uspjela se spasiti od poraza u 82. minuti.

Igrači Podravine imali su još manje sreće. Već kada se činilo da svatko odlazi u svlačionicu s bodom, Ratković u 89. minuti zabija za pobjedu gostiju iz Belišća.