Koprivnica nastavlja s porazima, Oriolik ih slomio potkraj susreta

Nije bilo neizvjesnosti jer je Oriolik poveo s dva gola prednosti koje je držao sve do 88. minute, kada je poraz Koprivnice ublažio Ivanović.

0
NkKoprivnica NkMeđimurje
Ilustracija // Foto: Ivan Brkić

Koprivnica je u Oriovcu ubilježila četvrti uzastopni poraz u ligi, Oriolik ih je savladao s 2:1.

Semafor je dugo pokazivao opći nedostatak golova, a onda su u posljednjih 20-ak minuta zabijena tri, dva u mrežu Koprivnice, jedan u Oriolikov gol.

Ipak, nije bilo neizvjesnosti jer je Oriolik poveo s dva gola prednosti koje je držao sve do 88. minute, kada je poraz Koprivnice ublažio Ivanović.

Koprivnički nogometaši sada su na predzadnjem mjestu 3. HNL Istok s 22 boda. Sljedeće kolo čeka ih još jedan protivnik iz Slavonije, na Gradskom stadionu dočekuju Marsoniju.