Koprivnica pokleknula u Slavonskom Brodu kod Marsonije, ali ostala na prvom mjestu

Unatoč porazu, Zeleni su zadržali prvo mjesto ljestvice, barem do nedjelje kada se igraju preostala dva susreta.

0

Ekipa Nogometnog kluba Koprivnica nije uspjela upisati pozitivan rezultat na gostovanju u Slavonskom Brodu. Bolja je bila ekipa Marsonije koja je upisala pobjedu 2-0. Strijelci za domaćina bili su Bundavica u 20. minuti i Madžarević u 54. minuti.

Unatoč porazu, Zeleni su zadržali prvo mjesto ljestvice, barem dok se ne odigraju preostala dva susreta 12. kola. Prvi pratioci nisu uspjeli upisati pobjede kako bi Koprivnici oduzeli prvo mjesto.

U idućem kolu Koprivnica igra derbi s Bjelovarom na Gradskom stadionu u Koprivnici.

Marsonia – Koprivnica 2-0
Bjelovar – Đakovo Croatia 3-0
Oriolik – Čepin 2-0
Slavonija – Osijek II 1-0
Međimurje – Belišće 6-0
Slavija – Mladost Ždralovi 2-2