Koprivnica poražena na otvaranju prvenstva u Slavonskom Brodu, Vrkić zabio jedini gol za Zelene

Pogodak nade za Zelene iz gužve je glavom zabio Vrkić.

0

Nogometaši Koprivnice novu sezonu natjecanja u Trećoj HNL Istok otvorili su porazom u Slavonskom Brodu. Ekipa koja je ugostila Zelene bila je ona Marsonijina.

Prvi pogodak zabila je Marsonija, odnosno Koprivnica pošto je autogol zabio Kudumija, nesretno je glavom skrenuo jedan ubačaj u vlastitu mrežu. Mogli su domaćini do poluvremena iz penala zabiti za povećanje vodstva, no Slukić je obranio udarac domaćna s bijele točke.

Ipak, Marsonia je vodstvo udvostručila u drugom poluvremenu. Pogodak nade za Zelene iz gužve je glavom zabio Vrkić. Kad je Koprivnica bacila sve karte u napad da bi uhvatila izjednačenje, Marsonija je iskoristila visoku obranu Zelenih i u zadnjim minutama zabila za konačnih 3-1.

Zelene već u utorak čeka utakmica pretkola Hrvatskog kupa koju igraju kod kuće protiv Sloge iz Mravinaca.