Koprivnica teško stradala protiv Međimurja

0
Nogometaši Koprivnice // Foto: Zvonimir Markač

U utakmici 21. kola Treće HNL Istok Koprivnica je rezultatom 6:0 teško poražena na Gradskom stadionu od drugoplasiranog Međimurja. Na odmor su Koprivničanci otišli sa zaostatkom od samo jednog pogotka, no u nastavku je uslijedio čakovečki uragan.

Nogometaši Koprivnice u jučerašnjoj su utakmici 21. kola Treće HNL Istok teško poraženi na domaćem terenu od drugoplasirane momčadi Međimurja. Gosti iz Čakovca sva su tri boda iz Koprivnice odnijeli pobjedom od čak 6:0.

Drugi uzastupni poraz za Koprivničance je stigao u obliku najvećeg ove sezone, a Zeleni su već dva puta bili poraženi i rezultatom od 5:0. Prvi puta upravo protiv Međimurja u petom kolu, dok su istim rezultatom bili bolji i Vukovarci u 15. kolu.

Rezultat je nakon prvog poluvremena iznosio samo 1:0 u korist Čakovčana, no u nastavku ubacuju u višu brzinu i potpuno nadigravaju domaćina. Tri pogotka za Međimurje postigao je Petrović, dok su jednom precizni bili Branilović, Kristić i Vuk.

Koprivnica s 19 osvojenih bodova trenutno zauzima pretposljednju poziciju na ljestvici, jednu iza Podravine, a protivnik u idućem kolu, 9. travnja, bit će im vodeća Slavija.