Koprivnički atletičari odlični na utrci u Velikoj Gorici

0
Članovi Atletskog kluba Koprivnica nakon natjecanja u Velikoj Gorici // Foto: AK Koprivnica

Zoran Žilić zauzeo je četvrto mjesto, dok je Ivan Dračar zauzeo peto mjesto. Postignutim rezultatima Koprivničanci su na polumaratonu bili i najbolje plasirani hrvatski predstavnici. Odlične rezultate postigli su i mladi klupski atletičari.

Koprivnički atletičari u Velikoj Gorici prošlog vikenda postigli su odlične rezultate.

Na 24. Turopoljskom polumaratonu Zoran Žilić zauzeo je četvrto mjesto s vremenom 1:13.34, dok je Ivan Dračar zauzeo peto mjesto s 1:14.50. Postignutim rezultatima Koprivničanci su na polumaratonu bili i najbolje plasirani hrvatski predstavnici.

U prednatjecanju su održane učeničke utrke. U utrci učenika sedmih i osmih razreda Koprivničanci su zauzeli prva četiri mjesta. Prvo mjesto osvojio je Marko Gregurec, drugo  Luka Šostarić, treće Albert Rušak  i četvrto Ivan Mikulić.

U konkurenciji učenika trećih i četvrtih razreda Jan Tisaj zauzeo je prvo mjesto, kod učenica pobijedila je Anja Slavinić, dok je Laura Sabolec bila treća.

Dobar nastup u raznim kategorijama odradili su i Petar Cenko, Rajna Perošić, Korana Grgac, Sven Džendžo i Ivan Bebek.