Koprivnički gimnazijalci povjesničari ponovno županijski prvaci

0
knjiga

U Osnovnoj školi „Vladimir Nazor” u Križevcima 1.ožujka 2011. održano je županijsko natjecanje iz povijesti.

Učenici Gimnazije «Fran Galović» bili su očekivano najbolji: ponovno su, kao i prošle godine, osvojili sva prva mjesta.

U kategoriji prvih razreda prvo mjesto osvojila je Lucija Sušilović kojoj je mentorica profesorica Irena Ač.

Kategorije drugih razreda nije bilo, a među trećim razredima prvak je Hrvoje Stančin s mentoricom profesoricom Katarinom Horvat.

Među četvrtim razredima prvo mjesto osvojila je Tanja Jerkić, a Bojana Brnica i Kristina Matijašić osvojile su prvo mjesto u kategoriji istraživačkih radova s radom «Podravski atentatori». Mentorica pobjednicama četvrtih razreda bila je profesorica Gordana Trnski. Čestitamo svima na izuzetnom uspjehu!