Kožnjak i Mioč povukle rukometašice Pitomače do prve pobjede ove sezone u Prvoj hrvatskoj rukometnoj ligi

Ekipi Pitomače nedavno se pridružila Maja Kožnjak, bivša igračica Podravka Vegete i povremena reprezentativka.

0
ŽRK Pitomača nakon pobjede u SolinU // Foto: Facebook ŽRK Pitomača

Igračice Ženskog rukometnog kluba Pitomača ove sezone ušle su u Prvu hrvatsku rukometnu ligu za žene, a trebalo im je šest kola da upišu prvu pobjedu. Gostovale su u Solinu, domaćin im je bio Rukometni klub Petason Vranjic.

Od prve minute gošće su pokazale da su došle po pobjedu i bodove, na poluvremenu su vodile 13-17, dok je rezultat nakon 60 minuta glasio 22-35. Ekipi Pitomače nedavno se pridružila Maja Kožnjak, bivša igračica Podravka Vegete i povremena reprezentativka. Upravo je Kožnjak bila najefikasnija igračica s osam postignutih pogodaka, isto kao i Tena Mioč. Velik doprinos pobjedi dala je i vratarka Pitomače, Melita Jug s 13 obrana.

U idućem kolu Pitomača dočekuje Split 2010, dok Podravka Vegeta gostuje u Čakovcu kod Zrinskog.