Križevci dobili Đurđevac, Podravcu bod, Tehničar prošao i Berek

0
DSC
Ilustracija // FOTO: Admir Sinani

Jučer je po kišnom vremenu odigrano šest utakmica osmog kola međužupanijske lige.

Tehničar iz Cvetkovca nastavio je sa pobjedama i u gostima, na vrlo teškom terenu u Bereku, protiv domaćeg Tomislava slavio pogotkom Lovreka iz 62. minute. Osvojivši nova tri boda i dalje je jedini bez izgubljenog boda u ligi.

Pitomača je bila više nego uvjerljiva protiv posljednjeplasiranog Daruvara i slavila sa 8:0, a Zdenka 91 je kod kuće u Velikim Zdencima pobijedila Rovišće s 4:0.

U srazu predstavnika Koprivničko-križevačke županije Križevci su na domaćem terenu savladali Graničar iz Đurđevca rezultatom 3:0 golovima Bartola i dva puta Mladena.

Virovci opet nisu uspjeli slaviti, kod kuće je Podravac protiv Virovitice upisao samo remi 2:2, a strijelci su bili Senjan i Karan.

Garić je pak bio uvjerljiv na gostovanju u Slatini sa 5:0.