Križevci loptu iz mreže čupali sedam, a Graničar pet puta, Tehničar minimalno slavio, Podravac se kući vraća bez bodova

0
PodravacVirje TehničarCvetkovec//Foto:JuricaKaran
Ilustracija // Foto: Jurica Karan

Sve utakmice okruglog, 10. kola Treće HNL Sjever odigrani su danas od 15 sati.

Veliki derbi odigran je u Križevcima gdje je domaći Radnik ugostio Polet. U borbi za drugo mjesto bolji su bili gosti s pomalo nevjerojatnih 0-7.

Graničar je u Đurđevcu bez pola momčadi ugostio Bjelovar. Nakon 90 minuta igre, semafor je pokazivao rezultat 1-5 za Bjelovarčane.

Virovski Podravac otputovao je u Ždralove na noge vodećoj Mladosti. Sastav trenera Knapića ostao je bez bodova. Mladostaši su obranili domaćinstvo slavljem 1-0. Jedini pogodak djelo je Matije Vrbanića koji je u 13. minuti zabio iz jedanaesterca.

Put Murskog Središta otišli su igrači Tehničara. Kao sedmoplasirani sastav lige domaći Rudar savladali su 1-2.

Podravina Varteks odigrali su 1-3, a Papuk Virovitica 1-2.