KTC uz odličan otpor ipak posustao protiv Nexea

0
RK KTC Križevci // Foto: Rukometni klub KTC Križevci Facebook

Rezultat nakon prvoga dijela sa samo jednim pogotkom razlike otišao je na stranu gostiju (17:16), a početkom drugog poluvremena igrači KTC-a serijom od 5:0 otišli su na 21:17.

Rukometaši križevačkog KTC-a u jučerašnjem su četvrtfinalnom okršaju poraženi od gostujućeg Nexea te ispali iz natjecanja Hrvatskog rukometnog kupa. Križevčani su pružili odličan otpor jednoj od najboljih hrvatskih momčadi i zasigurno pokazali kako povijesni klupski uspjeh nije slučajnost. Našičani su u konačnici slavili rezultatom 30:24.

Domaći navijači imali su mnogo razloga za veselje. Rezultat nakon prvoga dijela sa samo jednim pogotkom razlike otišao je na stranu gostiju (17:16), a početkom drugog poluvremena igrači KTC-a serijom od 5:0 otišli su na 21:17. Prednost nažalost nije dugo trajala jer je na vidjelo izašlo iskustvo gostiju, no Križevčani su prkazali zavidnu predstavu.

Najefikasniji u domaćim redovima bili su Babić i Taras s pet pogodaka, a četiri su dodali Predojević, Valinčić i Antunović.