Loše otvaranje utakmice odredilo sudbinu Koprivnice protiv Trnovca

0
Koprivnica nije očekivala poraz od Trnovca // Foto: Arhiva

S dva poraza iz dvije odigrane utakmice, Koprivničanci se nalaze na devetom mjestu Treće HRL Sjever.

Koprivnički rukometaši prekjučer su nastupili pred domaćom publikom nadajući se prvoj ovosezonskoj pobjedi, no gosti iz Trnovca pokazali su se kao prevelik zalogaj te na kraju slavili s 32:26.

Pred oko 70-ak gledatelja, u susretu trećeg kola Treće HRL Sjever, domaćini su se već nakon nekoliko uvodnih minuta jedino mogli nadati čudu. Loš početak Koprivničanaca obilježio je susret, a u jednom trenutku gosti su pobjegli na 10:2, a prvo poluvrijeme završili s čak 11 golova prednosti.

Kako je utakmica odmicala kraju, koprivnički rukometaši počeli su pokazivati znakove života te ublažiti poraz protiv ipak mnogo moćnije, a ujedno i vodeće momčadi Trnovca.

Najraspoloženiju ruku u redovima Koprivnice-Hangar 18, postigavši sedam pogodaka, imao je Juratović, a po četiri su dodali Pranjić i Peić.

S dva poraza iz dvije odigrane utakmice, Koprivničanci se trenutačno nalaze na devetom mjestu, a u idućem kolu gostuju kod posljednjeplasirane Ilove.