Majstor iz Tomislava ‘čistim’ hattrickom protiv Osvita osigurao si je titulu najboljeg igrača 24. kola Prve ŽNL

Glasati ste mogli do utorka zaključno s 00:00 sati, a to vas je učinilo točno 644

0
Bači u zagrljaju sa suigračem Hrženjakom // Foto: Vedran Tkalec

U ponedjeljak smo objavili anketu u kojoj smo od vas tražili da odaberete najboljeg igrača 24. kola Prve ŽNL. Nominirani su bili Dino Halusek (NK Miklinovec), Lovre Petrović (NK Mladost Sigetec), Hrvoje Hrženjak (NK Tomislav Drnje) i Patrik Pasariček (NK Bratstvo Kunovec), koji su najviše doprinijeli pobjedama svojih momčadi u utakmicama 24. kola.

Za najboljeg igrača odličnog 24. kola Prve ŽNL odabrali ste Hrvoja Hrženjaka, igrača Tomislava iz Drnja, kojemu ste dali 405 glasova.

najbolji igrači 24. kola
Izvor: ePodravina

Podsjetimo, Hrženjak je briljirao u derbi susreta svog Tomislava iz Drnja i Osvita iz Đelekovca (5:0) postigavši tri pogotka u visokoj pobjedi svoje momčadi. Da stvar bude bolja, Hrženjak je postigao ‘čisti’ hattrick i to u samo 13 minuta. Prvi pogodak Hrženjak postigao je u 25., drugi u 31., a treći pogodak u 38. minuti. Preostala dva pogotka postigli su Varović i Bači, a junak Hrženjak sada broji 21. prvenstveni pogodak te je drugi strijelac Prve ŽNL sa sedam pogodaka manje nego Mario Rac iz Sloge iz Koprivničkog Ivanca.

Što se tiče ostalih rezultata ankete, Halusek iz Miklinovca je završio na drugom mjestu sa 182 glasa, na trećem mjestu se s 31 glasom našao Petrović iz sigečke Mladosti, a četvrto mjesto pripalo je Pasaričeku koji nastupa za vodeće Bratstvo iz Kunovca, a u ovoj anketi skupio je 26 glasova.

Dakle, glasovalo je vas 644, a isto ćete moći napraviti i u naredna dva tjedna, jer nas još toliko kola dijeli od kraja sezone.