Mladi atletičari rekordni na dvoranskom prvenstvu

0
Koprivnički atletičari u Zagrebu

Na Prvenstvu Hrvatske za mlađe kadete u dvorani održanom u Zagrebu koprivnički atletičari osvojili su tri plasmana na sedmo mjesto.

Albert Rušak bacio je osam metara kuglu od 3 kg.

Luka Šostarić je 55 m prepone istrčao za 10,7, dok je u skoku u dalj ostvario 4,04 m i zauzeo 21. mjesto.

Marko Gregurec istrčao je 60 m za 8,75 sekundi u kvalifikacijama, što je bilo dovoljno za B finale, za poredak od 6. do 12. mjesta. Nakon toga je u B finalu ostvario prvo mjesto s rezultatom 8,60 sekudni te je ukupno osvojio sedmo mjesto. Njegov rezultat iz B finala četvrti je rezultat na 60 m, i da je u kvalifikacijama trčao samo malo bolje mogao se uključiti i u borbu za medalje.

Inače, sva trojica atletičara postavili su i nove klupske rekorde u svojoj kategoriji.