Nesretni poraz Koprivnice u Slavonskom Brodu

0
NkKoprivnica NkVaraždin
Ilustracija // foto: Ivan Brkić

Momci trenera Mešnjaka su dobro ušli u utakmicu i vodili sa 1:0 od pete minute, ali su do kraja poluvremena primili gol i na poluvrijeme otišli sa rezultatom 1:1.

Nogometaši našeg jedinog trećeligaša Koprivnice jučer, u subotu, su u Slavonskom Brodu na Stadionu uz Savu pred oko stopedeset gledatelja doživjeli peti prvenstveni poraz rezultatom 3:2.

Momci trenera Mešnjaka su dobro ušli u utakmicu i vodili sa 1:0 od pete minute, ali su do kraja poluvremena primili gol i na poluvrijeme otišli sa rezultatom 1:1. U drugom poluvremenu su opet poveli u šezdesetšestoj minuti, ali nisu izdržali, primili su u završnici susreta još dva gola i nažalost izgubili utakmicu.

Strijelci za Koprivnicu su bili Andrej Pavlović i Darije Vučinić.

Koprivnica nakon devet kola zauzima neslavnu pretposljednju poziciju sa osam osvojenih bodova.

U desetom kolu Koprivnica će ugostiti požešku Slavoniju.