Ništa od iznenađenja: Senjani u nastavku slomili otpor Imbriovčana i poslali ih kući s dva komada u mreži

Drugi predstavnik naše županije u pretkolu nacionalnog kupa, križevački Radnik, igrat će u srijedu protiv drugoligaša Dugoolja

0
Borac je ispao iz kupa // Foto: Ivan Balija

Nogometaši Borca nisu uspjeli prirediti iznenađenje u Senju. U pretkolu hrvatskog kupa poraženi su od tamošnjeg Nehaja s 2:0, a oba pogotka pala su u drugom poluvremenu.

Imbriovčani su u Ličko-senjsku županiju putovali s brojnim upitnicama nad glavama. O današnjem protivniku znali su vrlo malo, a čak nam je i trener Andrašić rekao prije nekoliko dana kako bi bilo svjetsko čudo da prođu dalje.

Naime, Nehaj igra u Trećoj HNL Zapad, gdje je lani zauzeo treće mjesto. Sukladno tome, domaćini su bili izraženi favorit, a to su u konačnici i potvrdili.

Borac se dobro držao dulji dio utakmice, no posustao je u nastavku i samim time izgubio priliku da u sljedećem kolu odmjeri snagu s nekim od prvoligaša.

Drugi predstavnik naše županije u pretkolu nacionalnog kupa, križevački Radnik, igrat će u srijedu protiv drugoligaša Dugopolja na svom stadionu.