Novi uspješan nastup koprivničkih kartingaša

0
karting

U nedjelju, 3. srpnja na stazi Auto kluba Koprivnica održana je četvrta utrka Prvenstva Hrvatske – regije sjeverozapad u kojoj je nastupilo 35 vozača iz sedam klubova.

U klasi mini 50 uvjerljivu pobjedu je odnio Jan Tisaj iz Karting kluba Koprivnica, dok je drugo mjesto zauzeo Marko Turk iz Karting kluba Infokart Zagreb. Treći je bio Erik Trstenjak iz Karting kluba Koprivnica.

Klasa 60 je bila neizvjesna do samog kraja, a najbolji su bili Leo Srđenović AIK Osjek kao prvi, Fran Tisaj (KK Koprivnica) drugi te Damijan Sekulić (KK Cobra Virovitica) koji je na cilj stigao treći.

U klasi 100 cm prvo mjesto osvojio je Krešimir Škvorc, drugi je bio Igor Košanski te treći Danijel Loth, svi iz KK Koprivnica.

Klasa 125 cm sa mjenjačem je bila uspješna utrka za Žarka Martinjaka iz KK Koprivnica, koji je osvojio prvo mjesto. Drugi je bio Marko Sitarić (KK Cobra Virovitica), a treći Miljenko Antolić (AKK Podravina Koprivnica).

U konkurenciji sedam klubova KK Koprivnica je zauzeo prvo mjesto, AKK Podravina Koprivnica je bio drugi, a KK Cobra Virovitica treći.