Odlični rezultati plivača Cerina u Sisku

0
Detalj s natjecanja u Sisku

Prošlog vikenda održana su u Sisku posljednja dva kola Lige regije IV u 50-metarskom bazenu. U konkurenciji 400 plivača iz 12 klubova odlično su se snašli plivači i plivačice Cerina, njih ukupno 18.

Treba izdvojiti Karla Ivana Slatinu koji je isplivao državnu juniorsku A normu na 50 m leptir s vremenom 28.75 i tako se pridružio Ernestu Golčiću s kojim će nastupiti na zimskom državnom prvenstvu u Rijeci od 22. do 24. ožujka.

Od natjecatelja u mlađim dobnim skupinama ističemo Luku Radotovića koji je u svojoj D kategoriji osvojio prvo mjesto na 50 m leptir (37.93), drugo mjesto na 100 m leptir (1:38.68), treće mjesto na 100 m slobodno (1:15.51) i peto mjesto na 200 m slobodno (2:46.26).

Odlično su također otplivali: Ernest Golčić u A kategoriji osvojivši treće mjesto na 50 m slobodno (26.70), zatim Marta Timarac u B kategoriji sa drugim mjestom na 50 m prsno (44.77), Karla Jukić koja je u C kategoriji bila treća u disciplini 200 m slobodno (2:46.01), dok je u istoj kategoriji Nina Bojanović bila treća na 50 m leptir (41.99) i četvrta na 200 m mješovito (3:20.83). Karlo Hlevnjak je u svojoj D kategoriji osvojio odlično drugo mjesto u disciplini 50 m prsno (47.08).