FOTO Odličnim utakmicama s mnoštvom golova počeo turnir u Miklinovcu

U nedjelju, u 16 sati utakmicu za treće mjesto će igrati Miklinovec i Tehničar, a Koprivnica i Borac će finale zaigrati u 18:30.

0
nogomet
Memorijalni turnir u Miklinovcu // Foto: Mišel Topolčić

Danas je počeo memorijalni turnir Jakupić- Kardoš koji je gledateljima pružio dvije vrhunske utakmice pune golova.

U prvoj polufinalnoj utakmici 23. Memorijalnog turnira Jakupić-Kardoš u Miklinovcu susreli su se trećeligaš NK Koprivnica i NK Tehničar iz Cvetkovca.

Koprivnica je povela pogotkom Jambrušića u 20. minuti.

U 30. minuti Tehničar je izjednačio preko Lovreka. Zeleni ponovo dolaze u vodstvo u 45. minuti pogotkom Jajala.

Milek zabija za 2:2 u 58. minuti. Pobjedu od 3:2 i prolazak u finale Koprivnici svojim prvijencom donosi Patrik Lopatnik.

U drugoj polufinalnoj utakmici sastali su se Borac iz Imbriovca i Miklinovec.

Borac je poveo u 41. minuti pogotkom Bačija. U 45. minuti izjednačio je Šarlija.

U nastavku je za Borac zabio Pjetri sa jedanaesterca u 51. minuti. Pobjedu i prolazak u finale potvrdio je Vrkić pogotkom u 72. minuti.