Pan kup Varaždin // Svikoncerti.eu dostigli 1:5 ASO Ponosa

0
Varaždinska Arena

Čak tri iznenađenja u sedam odigranih utakmica obilježio je sedmi natjecateljski dan (ponedjeljak). Utorak donosi utakmicu istine za Črešnjevo i druga nova uzbuđenja.

Ponedjeljak je zaista ponudio dosta toga neočekivanog. Najprije su veterani NK Varteksa (Jalkovec) iznenadili vrlo dobru momčad Gornje Šemnice, čak i vodili do posljednje minute, na kraju je ipak završilo 1:1. Potom je krapinski ASO Ponos neočekivano dugo i teško lomio otpor Jerovca da bi se potpuno isto ponovilo i protiv Višnjice. Ipak, najveće iznenađenje dana poznati su malonogometaši iz Krapine (Kovačec, Pavić, Majcenić, Kunštek…) dopustili u svojoj trećoj utakmici – protiv ekipe Svikoncerti.eu vodili su 5:1 osam minuta prije kraja, da bi u preostalom vremenu dopustili da ih varaždinska ekipa dostigne, za konačnih – 5:5! Niz iznenađenja zaključili su veterani T. A. Grada iz Zagreba, minimalnom pobjedom nad Avto Grosupljem, oslabljenim doduše neigranjem Adrineka; nakon dominacije slovenske ekipe odlučio je jedan pogodak, postignut iz protuudara dvije minute prije kraja.

Već danas nove sjajne utakmice. Dva će puta na scenu Info 3 Klesarstvo Martinčević, navodno u obnovljenom (pojačanom) sastavu, kontra fantastičnog Damaged Jeans Teatro Sokola, koji je dosad na mnoge ostavio najupečatljiviji dojam, pa potom i protiv vrlo dobre momčadi Buffeta Mladost (Jertec, Šafarić, Jagačić…). Zanimljivo će biti i u srazu Sveučilišta Sjever i beletinečke Labambe, a utakmica večeri trebala bi biti ona u 21:15 sati, između branitelja naslova MNK Črešnjeva i još jedne vrhunske zagrebačke škvadre – Big Bang Teama. Nakon poraza od Ris ugostiteljstva, za Črešnjevo je večerašnja utakmica svojevrsni ispit istine, ulaznica za drugi krug.

Rezultati sedmog dana turnira:

REZULTATI UTAKMICA – PONEDJELJAK, 22.12.2014.

UTORAK, 23.12.2014. – RASPORED UTAKMICA

18:00 (VET) AUTO GRANDI (Strelec) – TORCIDA (Lendava, SLO)

18:40 SVEUČILIŠTE SJEVER (Varaždin) – CB LABAMBA (Beletinec)

19:20 DAMAGED JEANS TEATRO SOKOL (Zagreb) – INFO 3 KLESARSTVO MARTINČEVIĆ (Novaki)

20:00 ODMOR (15 min)

20:15 BUFFET MLADOST (Biškupec) – INFO 3 KLESARSTVO MARTINČEVIĆ (Novaki)

20:50 (VET) OPG RADIČEK PETGRAD NIKO-TRADE (Koprivnica) – CB BILIKUM DVP (Varaždin)

21:25 MNK ČREŠNJEVO & RESTORAN EL – BIGBANG TEAM (Zagreb)

22:00 CB BOLERO (Varaždinske Toplice) – PUCKE & CB MISTAKE (Varaždin)