Pitomačani napunili mrežu Virovitice, porazi Koprivnice i Ludbrežana

0

Pitomača je u županijskom derbiju 13. kola Treće hrvatske lige Sjever s visokih 5:0 pobijedila Viroviticu.

Presečanova momčad odlično je ušla u utakmicu i već u petoj minuti Karlo Jakupec je zabio za 1:0. U završnici prvog poluvremena Ante Pavličević je bio neumoljiv za 2:0, a na početku nastavka Lucian Kajzogaj i Marko Matančić povisili su na 4:0. Točku na i u 90. minuti stavio je Patrik Kvrgnjaš.

Koprivnica je pretpjela poraz 2:1 u Čakovcu od Međimurja, a gol za koprivničance postigao je Marko Radotović. Ludbreška Podravina poražena je s minimalnih 1:0 na gostovanju u Murskom Središću kod Rudara.