Pobjeda Podravke Lino u derbiju sa Zelinom

0
lino m

U derbiju 2. HRL sjever Podravka Lino u subotu je u Koprivnici, u gimnazijskoj sportskoj dvorani pobijedila prvoplasiranu Zelinu sa 36-30 (17-15). i tako se izjednačila u broju bodova. Bila je to dobra utakmica.

Zapravo utakmica je bila i lijepa, a pobjeda Podravke Lino vrijedna. Iako je golmanica Kapitanović loše počela, kad se ”sabrala” branila je izvanredno, osobiot u situacijama kada su se gošće iz Zeline približavale u rezultatu, koji je stalno bio na strani Koprivničanki. No, najjači dojam ostavila je vanjska igračica Marijeta Vidak i zaslužila epitet igračice utakmice.

18. KOLO 2. HRL SJEVER ZA ŽENE

PODRAVKA LINO – ZELINA 36-30 (17-15)

KOPRIVNICA – Sportska dvorana gimnazije Frana Galovića. Gledatelja: 90. Suci: Dalibor Dragočajac (Našice) i Ivica Kostecki (Lipovljani); nadzornik HRS-a: Božidar Turković (Bjelovar).

PODRAVKA LINO: Kapitanović, Purić; M. Beljo 3, A.M. Peti 2, A.M. Beljo 5, Mikolčić, Čović 6, Vukojević 5, Vidak 8, Koren 1, Dragišić 6(3), Galić, Božić, Tvorić. TRENER: Neven Hrupec.

ZELINA: Markešić, Čorak; Ercegovac 5, Smiljanić 3, Antolković, Madžarac 7, Pavičić 2, Krčak, Legin, Vulić, Stipić 8(4), Lovrić, Galić 3, Valetić 2.

SEDMERCI: Podravka Lino 4(3), Zelina 6(4).

ISKLJUČENJA: Podravka Lino 4 minute (A.M. Beljo i Vidak po 2), Zelina 6 minuta (Legin, Galić i Valetić po 2).

IGRAČICA UTAKMICE: Marijeta Vidak (Podravka Lino).