Podravac izgubio u Orahovici, Trupinu odvela Hitna pomoć u drugoj minuti, Pitomača lagano do domaće pobjede, Cvetkovec opet samo remizirao

0
NkTehničar NkKriževci

Kiša je mnoge terene danas učinila podosta teškim za dobar nogomet, ali moralo se igrati. Pitomača je rutinski na svom terenu s 3-0 slavila protiv Rovišća dvama pogocima Škare i jednim Pintarića.

Kloštranska Mladost na svom je terenu dočekala Viroviticu koja je drugo kolo zaredom odigrala neriješeno, bilo je 0-0. Cvetkovec je na svom terenu odigrao slabih 1-1 s Tomislavom iz Bereka. Za domaćina zabio je Kosir.

Križevci su u Velikim Zdencima također odigrali neriješeno 1-1, a poveli su preko Sučića u prvom poluvremenu, da bi domaćin izjednačio u drugom. Virovski Podravac nije uspio izvući pozitivan rezultat u Orahovici, poraženi su s 3-0 od tamošnjeg Papuka. Već u drugoj minuti igrač Podravca Trupina morao je izaći iz igre, te su ga kola Hitne pomoći odvela u bolnicu u Našice. Tamo je pregledan i ustanovilo se da su mu se leđa ukliještila, ali i da će sve biti u redu.

Garić je slavio kod kuće protiv Slatine, dok je susret Dinama iz Predavca i đurđevačkog Graničara odgođen zbog natopljenog terena. Povjerenik lige naknadno će odlučiti o novom datumu odigravanja susreta.