Podravka napunila Murvicu do vrha, dva boda osvojena s 20 golova prednosti

Raspoloženje i dalje raste i u drugom poluvremenu, a na vrata je nakon Risović, stala mlada Magdalena Ećimović.

0
IMG

Rukometašice Podravka Vegete su na gostujućem terenu u Crikvenici upisale još jednu prvenstvenu pobjedu i to protiv Murvice 13:33, poluvrijeme, 7:1, pišu službene stranice kluba.

Zanimljiva i tvrda utakmica u kojoj su se obje ekipe postavile čvrsto u obrani pa je u prvom dijelu prvog poluvremena bilo malo pogodaka. Prava akcija na parketu kreće od 15′ kada su koprivničke igračice dostigle potrebnu radnu temperaturu. U 20′ Podravka je na 5:9, a pogodak postiže Holešova. Podravkašice nastavljaju držati tempo i do poluvremena povećavaju svoju prednost na +6 (7:13).

Raspoloženje i dalje raste i u drugom poluvremenu, a na vrata je nakon Risović, stala mlada Magdalena Ećimović. Obrana stvara prilične probleme u napadu domaćim igračicama pa osam minuta ne dolaze do pogotka. Dovoljno je to bilo da Saračevićeve odabranice s lakoćom i odličnom igrom odu na +11.

Saračevićeve odabranice mirno i rutinski su privele utakmicu kraju rezultatom 13-33.