Podravka nastavlja gaziti u prvenstvu, stradala Trešnjevka s 12 razlike

Najefikasnija igračica bila je Ana Debelić sa šest golova, a slijedile su ju Ekaterina Nemaškalo i Marijeta Vidak sa po pet golova svaka. Podravka je nakon tri kola očekivano prva, a u idućem kolu u Koprivnicu stiže ekipa iz Dugog Sela.

0
podravka kecskemet  mg

Podravka Vegeta gostovala je u Zagrebu u Kutiji šibica, gdje ju je dočekala Trešnjevka. Podravka je odmah u prvim minutama stvorila opipljivu prednost u čijem je stvaranju jako pomogla Ivana Kapitanović na golu, obranivši sedam udaraca do poluvremena.

Na poluvremenu je bilo pet golova više za Podravku, da bi do kraja utakmice ta prednost narasla na 12 razlike, konačan rezultat bio je 28-16.