Podravka s lakoćom riješila Osijek

0
Ekatarina Nemaškalo // Foto: Mario Kos

Nakon odlične igre i velikog europskog boda u nedjelju, koprivničke rukometašice nastavile su u istom ritmu i u domaćem prvenstvu te upisale i osmu pobjedu u osmom susretu.

Rukometašice Podravke Vegete uspješno su odradile jučerašnje gostovanje u Osijeku, svladavši u osmom kolu 1. HRL domaćina s visokih 39:18 (18:10).

Osječanke su nešto igrale prvih nekoliko minuta, no tada se sve okreće na stranu Podravke koja predvođena krilima već do kraja prvog poluvremena stvara prednost od osam pogodaka.

U nastavku su priliku dobile, ali i iskoristile, i najmlađe igračice, a najistaknutija, s pet pogodaka, bila je Korina Karlovčan. Ekatarina Nemaškalo susret je završila sa šest zgoditaka.