Podravka se raspucala u Rijeci i Zametu zabila 40 komada za prvu Pranjićevu prvenstvenu pobjedu

Nažalost, Podravka je porazom protiv Dugog Sela napravila veliki korak unazad u prvenstvu i do titule će vrlo teško, jer već sad ima dva poraza, a Lokomotiva nijedan

0
podravka u rijeci

Nakon dva uzastopna poraza, od Dugog Sela i Sole, rukometašice Podravke napokon su došle i do pobjede. Isto to vrijedi i za trenera Antonija Pranjića. Naime, slavili su Rijeci protiv Zameta, i to s uvjerljivih 21 golom razlike. Bilo je 20:41, a pitanje pobjednika bilo je riješeno i na poluvremenu, jer je već nakon 30 minuta igre Podravka vodila s plus 11.

Štoviše, podravkašice su vrlo napaljeno ušle u susret i već nakon nekoliko minuta igre imale su vodstvo 6:1, a ta prednost samo je rasla. Koliko su raspucane bile najbolje nam svjedoči 40 postignutih golova, a najraspoloženija je bila Šimara s 10 komada. Zadravec je dodala sedam, Popović pet, a dobra je između vratnica bila i Bešen s 11 obrana.

Nažalost, Podravka je porazom protiv Dugog Sela napravila veliki korak unazad u prvenstvu i do titule će vrlo teško, jer već sad ima dva poraza, a Lokomotiva nijedan. Ipak, treba gledati naprijed, a to je novi europski izazov koji ih čeka već u nedjelju u Debrecenu. Ta utakmica igra se u 18 sati, a dan ranije cure odlaze na put.