Podravka Vegeta svladala Rostov Don u prvoj pripremnoj utakmici nove sezone

Čvrsta obrana i trka u oba smjera dale su rezultat 13-13 na poluvremenu.

0

Nakon što je prošao period priprema bez utakmica, sada su i one došle na red. Podravka Vegeta prvu je utakmicu odigrala u Poreču protiv ruskog Rostov Dona, prošlogodišnjeg finalista Lige prvakinja.

Ruska momčad nalazi se na pripremama u Istri, a Podravkašice su u utakmicu ušle jako čvrsto i borbeno, te su taj tempo držale prvih 30 minuta. Čvrsta obrana i trka u oba smjera dale su rezultat 13-13 na poluvremenu.

Koprivnička momčad nastavila je držati čvrst ritam, a u posljednjih desetak minuta prelomile su susret na svoju stranu i došle u vodstvo +4. Kako pišu službene stranice kluba na Facebook objavi, Podravka je zasluženo slavila 25-29, a može biti i ponosna na prikazanu igru u prvoj pripremnoj utakmici.