Podravkašice priuštile “pakao” Osječankama, pobijedile s 25 golova razlike

Ulaz u dvoranu je besplatan uz valjanu ulaznicu koju možete podignuti u Hotelu Podravina i Pivnici Kraluš

0
Podravka_Dalmatinke_kc
ILUSTRACIJA//FOTO: Facebook RK Podravka Vegeta

Rukometašice Podravka Vegete odigrale su još jednu sjajnu utakmicu!

Ovog puta snage na terenu odmjerile su protiv nemoćnih Osječanki koje nezaustavljivim Podravkašicama nisu mogle ništa. Djevojke na zasluženi odmor odlaze s deset golova razlike (21:11).

U drugom poluvremenu, Podravkašice pojačavaju tempo tako su u 56. minuti igre imale prednost od 24 gola razlike te primile samo pet pogodaka. Nevjerojatne Podravkašice utakmicu završavaju s rezultatom 41:16.

Podsjetimo, djevojke ovog vikenda igraju dvije važne kvalifikacijske utakmice za prolazak u grupnu fazu Europske lige sa švicarskom ekipom Spono Eagles. Ulaz u dvoranu je besplatan uz valjanu ulaznicu koju možete podignuti u Hotelu Podravina i Pivnici Kraluš.