Porazi Slavenovih pionira, kadeta i juniora

0
Ilustracija // Foto: Matija Gudlin

Pioniri i kadeti u nedjelju su otputovali u Sesvete te neslavno završili gostovanje. Obje momčadi u 26. su kolu poražene rezultatom 3:0.

Protekle subote Slavenovi su juniori, u 19. kolu Prve HNL, ugostili vršnjake Dinama i doživjeli deseti ovosezonski poraz. Na igralištu u Cvetkovcu Koprivničanci su poveli već u 18. minuti preko Mladena, no sredinom drugoga dijela gosti preokreću rezultat.

U 83. minuti Bogojević loptu šalje u Dinamovu mrežu i postiže drugi pogodak Slavena Belupa, ali samo dvije minute kasnije Zagrepčani postavljaju konačnih 2:3.

Nakon 19 odigranih utakmica, Slaven se nalazi na devetom mjestu s 19 osvojenih bodova.

Pioniri s 40 bodova drže sedmu poziciju, dok su kadeti s bodom više peti.