Prekrasan pogodak Ante Crnca za tri boda na Rujevici, Zekić: Slatka i nimalo laka pobjeda, imali smo raspoloženog vratara i malo sreće

0
nogomet

Nogometaši Slaven Belupa u petom su kolu SuperSport Hrvatske nogometne lige odigrali odličnu utakmicu i upisali sva tri boda na gostovanju na Rujevici. Gol vrijedan tri boda i slavlja rezultatom 0:1 protiv Rijeke zabio je Ante Crnac u 71. minuti.

Trener Zoran Zekić od prve minute je na teren poslao Markovića na golu te Tepšića, Božića i Soldu u obrani. Na bekovima su zaigrali Bosec i Talys, a u veznoj liniji Marina, Kvržić i Jambor koji je upisao svoj ‘novi’ debi za Slaven Belupo. Napadački tandem činili su Hoxha i Žuljević.

U prvom poluvremenu današnje utakmice nismo vidjeli previše uzbuđenja ispred golova. Obje su ekipe imale nekoliko situacija u kojima su mogle, ali nisu uspjele ugroziti mreže protivnika. Na odmor se otišlo bez golova, rezultatom 0:0, stoji na službenim stranicama kluba.

Nastavak susreta otvorila je Rijeka odličnom prilikom, no Marković je odličnom reakcijom spasio svoja vrata. Odgovorio je Hoxha na drugoj strani. Njegov udarac iskosa s lijeve strane otišao je u vanjski dio mreže. U 71. minuti naša je momčad povela s 0:1. Crnac se oslobodio svog čuvara i savršeno odapeo izvana. Lopta je završila u gornjem desnom kutu golmana Labrovića. Do kraja utakmice obje su momčadi imale svoje prilike, no rezultat se nije mijenjao. Velika tri boda!

U idućem kolu Slaven Belupo će u Koprivnici ugostiti Goricu. Utakmica će se igrati u petak s početkom u 20:00.