Rukometaši KTC-a pobjedom protiv Poreča izborili četvrtfinale Kupa

0
RK KTC Križevci // Foto: Rukometni klub KTC Križevci Facebook

Pitanje pobjednika bilo je riješeno već početkom drugog poluvremena, a tijekom cijele utakmice, kao i mnogo puta do sada, sa 16 obrana briljirao je vratar Henigman.

Rukometaši križevačkog KTC-a jučerašnjom su pobjedom protiv premijerligaške momčadi Poreča ostvarili povijesni klupski uspjeh. Utakmica osmine finala Hrvatskog rukometnog kupa završila je rezultatom 27:21 u korist domaćih Križevčana.

Unatoč petoj poziciji Poreča na ljestvici najjače hrvatske rukometne lige, Križevčani nisu bili impresionirani i od početka susreta pokazali su tko će voditi glavnu riječ. Pitanje pobjednika bilo je riješeno već početkom drugog poluvremena, a tijekom cijele utakmice, kao i mnogo puta do sada, sa 16 obrana briljirao je vratar Henigman.

Podsjetimo kako je KTC u prošlome prvenstvenome kolu svladao tada vodeći Rudar, a već u subotu, 19. ožujka, očekuje ih novi ligaški lider, zagrebački Metalac.