Sabol i Hrženjak slomili Predavac, kloštranska Mladost na svom terenu dobila Papuk

Virovci su bili bolja ekipa gotovo cijelu utakmicu, poveli su u drugom poluvremenu pogocima Sabola i Hrženjaka, dok je utješni gol za Predavac zabio Cmrk iz najstrože kazne.

0
podravacvirje rovisce  jk

Mladost Kloštar Podravski na svom je terenu dočekala drugoplasiranu ekipu Papuka. Nakon 90 minuta, bolji su bili domaći igrači. Susret je završio rezultatom 2-0, a strijelci su bili Herent i Matančić.

Virovski Podravac gostovao je u Predavcu kod domaćina Dinama, a susret je završio pobjedom gostiju 1-2. Virovci su bili bolja ekipa gotovo cijelu utakmicu, poveli su u drugom poluvremenu pogocima Sabola i Hrženjaka, dok je utješni gol za Predavac zabio Cmrk iz najstrože kazne. Mogli su gosti postići još pogodaka, ali kod napadača je nedostajalo koncentracije.