Sandro Frankol brončani u Rumunjskoj

0

100517-hrvaci-mHrvač Podravke Sandro Frankol osvojio je broncu u Rumunjskoj na jakom međunarodnom Fila turniru reprezentacija. Sandro Frakol, koji je nastupio u sastavu hrvatske juniorske reprezentacije, u meču za ulazak u finale poražen je od ruskog predstavnika, a u repasažu za broncu pobijedio je predstavnika Rumunjske.

Uspješan je bio i mladi reprezentativac Luka Mihalec, koji je osvojio zlato u Zagrebu na tradicionalnom međunarodnom turniru Croatia open u hrvanju grčko-rimskim načinom za kadete.

Na turniru je nastupilo više od 200 mladih hrvača iz šest europskih zemalja, a Luka Mihalec je zlato osvojio s tri uvjerljive pobjede u kategoriji do 42 kilograma. Time je korak bliže da u sastavu hrvatske reprezentacije nastupi na kadetskom prvenstvu Europe, koje će se održati početkom kolovoza u Sarajevu.

Izvor: Radio Koprivnica