Slaven Belupo minimalno poražen u drugoj utakmici Arena Cupa od banjalučkog Borca

U prvoj utakmici Ivković je na teren izveo dvije postave, prvu koja je igrala 60 minuta i drugu koja je igrala 30 minuta. Danas su stvari bile obratne, prva ekipa dobila je 30, a druga 60 minuta.

0
NKSlavenBelupo NKLokomotiva...//Foto:MatijaGudlin

Nakon što su izvukli remi protiv zaprešićkog Intera, Farmaceuti su danas igrali drugi susret u grupi protiv banjalučkog Borca. Borac je u svom prvom susretu na Arena Cupu svladao Hrvatski dragovoljac s 1-0. U prvoj utakmici Ivković je na teren izveo dvije postave, prvu koja je igrala 60 minuta i drugu koja je igrala 30 minuta. Danas su stvari bile obratne, prva ekipa dobila je 30, a druga 60 minuta.

U prvom poluvremenu Farmaceuti su primili gol u 35. minuti, a u drugom poluvremenu mreže su mirovale. Farmaceuti tako ni u drugom susretu Arena Cupa u Medulinu nisu uspjeli doći do pobjede, a u grupnoj fazi preostao im je još susret protiv Hrvatskog dragovoljca.