Slaven Belupo poražen u Puli

0
delic m

Gostovanje u Puli opet nije bilo sretno za Slaven Belupo. Rijetko su Farmaceuti dobro prolazili na Stadionu Uljanik-Veruda, gdje su i ove subote izgubili utakmicu.

Domaća Istra 1961 ostvarila je u 26. kolu T-Com Prve HNL pobjedu rezultatom 2:0, a tri boda domaćima će mnogo značiti u borbi za opstanak.

Na odmor se otišlo s neodlučenim rezultatom, oba pogotka domaćin je postigao u nastavku. Traore je nakon solo-prodora u 54. minuti pogodio za 1:0, a konačnih 2:0 postavio je pogotkom s bijele točke bivši napadač Slavena Asim Šehić u 77. minuti, nakon što je rukom u svom kaznenom prostoru igrao Kristijan Čaval.

Do kraja prvenstva Slaven Belupo gostuje kod Intera u Zaprešiću i Lokomotive u Zagrebu, a u Koprivnici dočekuje Rijeku i Varteks. Momčad Zlatka Dalića još ima izglede za plasman u Europu, no šanse su se ipak smanjile nakon subotnjeg posrtaja u Puli.